Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Awaria we Włochach. Komisariat bez prądu

Warszawa

targeoAwaria we Włochach

Awaria energetyczna dotknęła rejon alei Krakowskiej we Włochach. Dotyczyła między innymi sygnalizacji świetlnej, ale nadal prądu nie ma około trzech tysięcy odbiorców.

Awarię potwierdziła służba dyżurna miasta. - Dotyczy to rejonu alei Krakowskiej, ulicy 17 stycznia i 1 sierpnia. Nad jej usunięciem pracuje firma Innogy - usłyszeliśmy od dyżurnego technicznego miasta.

Awaria miała wpływ na sygnalizację świetlną, ale ta już działa. Jak podaje firma Innogy, problemy teraz dotyczą 3 tysięcy odbiorców. - Mieszkańców i instytucji. W tym momencie mamy osiem stacji bez napięcia. Do awarii doszło, bo pracująca w tym rejonie koparka uszkodziła kabel - zaznacza Aleksandra Smolarska, przedstawiciela firmy.

Zapewnia, że naprawa zostanie wykonana jak najszybciej. - Utrudnienia mogą potrwać od 3 do 5 godzin - zaznaczyła po godz. 13 Smolarska.

Jak podała dyżurna służba miasta, problem dotyczy także komisariatu przy ulicy 17 stycznia.

ran/r