Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Awaria na linii średnicowej. Duże utrudnienia w kursowaniu pociągów

Warszawa

ZTMUtrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Miejskich i SKM (zdjęcie ilustracyjne)

Utrudnienia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Z powodu awarii urządzenia sterującego ruchem występują opóźnienia.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, wybrane pociągi, kursujące planowo przez stację WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, mogą być kierowane przez stację WARSZAWA CENTRALNA, z pominięciem stacji: WARSZAWA OCHOTA, WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, WARSZAWA POWIŚLE, WARSZAWA STADION.

Jak dowiedzieliśmy się od Karola Jakubowskiego z PKP PLK, przyczyną utrudnień jest awaria urządzenia sterującego ruchem.

- Ruch jest utrzymany. Pociągi mogą doznawać zmian w rozkładzie jazdy. Na miejscu są monterzy, którzy diagnozują usterkę, żeby ją wyeliminować - powiedział rzecznik PKP PLK.

Dodał, że na stacjach, na których są problemy, znajdują się pracownicy, którzy informują pasażerów o utrudnieniach i zmianach w ruchu pociągów.

Przypomnijmy, że w przeciwnym kierunku nadal trwają utrudnienia związane z remontem linii:

Przesiadka na Dworcu WschodnimMateusz Szmelte / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

md/mś