Awaria magistrali. Nie mieli ogrzewania i ciepłej wody

Warszawa

film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa

Nawet sto budynków w Wilanowie było od rana pozbawionych ogrzewania i ciepłej wody. Teraz problem dotyczy tylko jednego budynku. - Awaria została usunięta - mówi SPEC.

Zdjecie i informację dostaliśmy na Kontakt24 od internauty. Jak poinformował nas radno pracownik SPEC ekipy zlokalizowały już miejsce awarii i pracują jej usunięciem. - Trzeba wyciąć kawałek rury i wspawać nowy fragment - tłumaczył i dodał, że pracy nie ułatwia bardzo niska temperatura.

Ciepłej wody w grzejnikach i kranach pozbawiona było setka domów w rejonie Al. Wilanowskiej, Al. Rzeczypospolitej, ulic Klimczaka, Sarmackiej, Kazachskiej i Rycerstwa Polskiego.

W niedzielę będzie już ciepło

- Awarii uległ kompensator. Na tę chwilę ciepłej wody nie ma już tylko w jednym budynku przy ul. Kostki Potockiego. Do godz. 9 w niedzielę usterka zostanie usunięta - zapewniła nas po godz. 16 w sobotę Monika Mazurkiewicz, rzeczniczka SPEC.

W niedzielę rano internauci jednak donosili, że ciepła nadal nie ma. - Tak, jak zapowiadaliśmy, awaria została usunięta - poinformowała nas po godz. 10 Mazurkiewicz.

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa

film Tomasz Zieliński/tvnwarszawa

bako//ec