Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Awantura podczas uroczystości. "Poleciały butelki i inne przedmioty"

Warszawa

W okolicach stadionu Polonii doszło do starć z policją w sobotnie popołudnie. Funkcjonariusze zatrzymali pięć osób, które po przesłuchaniu zostały zwolnione do domu.

W sobotę przy ulicy Konwiktorskiej odbywał się piłkarski turniej kibiców, a po sąsiedzku przy ul. Muranowskiej trwały uroczystości związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

"Poleciały butelki"

- Około godziny 17 grupa osób wybiegła z obiektu Polonii. Część z nich była zamaskowana. Ruszyli w stronę osób znajdujących się przy ulicy Muranowskiej - informuje Piotr Świstak z sekcji prasowej stołecznej komendy.I dodaje, że tam – przy pomniku Pomnik Poległych i Pomordowanych na Wschodzie – odbywały się uroczystości. Związane były z upamiętnieniem Żołnierzy Wyklętych.Z naszych informacji wynika, że w uroczystościach brali udział również kibice Legii Warszawa. - Interweniowali policjanci, którzy zapobiegli awanturze. W stronę funkcjonariuszy poleciały butelki i inne przedmioty. Zatrzymali łącznie pięć osób. Prawdopodobnie usłyszą w niedzielę zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy - mówił Świstak w niedzielę rano.

Wieczorem poinformował z kolei, że zarzutów nie usłyszeli. - Po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu - powiedział.

W GRUDNIU ZAKŁÓCONO WIGILIĘ KIBICÓW NA STADIONIE PRZY KONWIKTORSKIEJ:

ran/kw/pm

Zniszczyli budynek i samochody
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl