Atak piłą mechaniczną. Zatrzymano 49-latka

Warszawa

| Komenda Stołeczna PolicjiPolicjanci zatrzymali 49-latka podejrzewanego o zaatakowanie 28-letniego mężczyzny

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 49-latka podejrzewanego o zaatakowanie 28-letniego mężczyzny przy użyciu piły mechanicznej. Poszkodowany trafił do szpitala.

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze z Piaseczna zatrzymali mężczyznę w niedzielę po popołudniu.

W mieszkaniu miał piłę

Jak poinformowano w komunikacie, oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymał pilne wezwanie do miejscowości Głosków (powiat piaseczyński), gdzie mężczyzna miał zostać zaatakowany przy użyciu piły mechanicznej.

49-latek miał ranę szarpaną prawego przedramienia.

Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali załogę pogotowia ratunkowego, która przy przystanku autobusowym udzielała pierwszej pomocy mężczyźnie.

"28-latek trafił do szpitala, natomiast policjanci szybko ustalili miejsce, gdzie doszło do tego zdarzania. Na miejscu policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa, zabezpieczono również znajdującą się w mieszkaniu piłę mechaniczną" - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Partnerka też zatrzymana

Jak podała, do policyjnej celi trafiła również przebywająca w mieszkaniu 37-letnia partnerka podejrzewanego. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazała się, że jest poszukiwana do odbycia kary więzienia.

Na początku kwietnia tak informowaliśmy o akcji policji w Pruszkowie:

Akcja policjiArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

mb/b