Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

Najnowsze

Atak nożem w lokalu w centrum. Policja szuka napastnika

Najnowsze

Kamera uchwyciła zdarzenie (nagranie bez dźwięku)
kspKamera uchwyciła zdarzenie (nagranie bez dźwięku)

Policja szuka napastnika, który przed jednym z pubów w Śródmieściu miał zadać kilka ciosów nożem innemu mężczyźnie. Opublikowano wizerunek podejrzanego.

Śródmiejska policja podaje, że do ataku nożem doszło w nocy 16 września przed jednym z pubów w centrum. Miało to się stać "w wyniku sprzeczki między kilkoma osobami".

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mowa o jednym z lokali w okolicach Nowogrodzkiej.

Nagranie ataku

- Drink wylał się na koszulę napastnika, który zażądał za to 500 złotych rekompensaty: za koszulę, za pranie i za zmarnowany wieczór. Pokrzywdzony odmówił, powiedział, że drinka może odstawić, natomiast nie ma mowy, o tym, żeby zapłacić 500 złotych – opisuje Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Jak dodaje, sprzeczka przeniosła się przed lokal, gdzie wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery.

- Widać na nagraniu z monitoringu, że napastnik w pewnym momencie wyjmuje z kieszeni kurtki scyzoryk, nóż, tego nie wiemy. Widać również, jak kilkakrotnie ugadza pokrzywdzonego w okolice pośladków – mówi policjant.

Na zdjęciach widać twarz mężczyzny, który jest poszukiwany.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 391 58, 22 603 91 32 albo w formie elektronicznej na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Jak zaznacza Szumiata, poszkodowany to obcokrajowiec.

Poszukiwany mężczyznaksp

ran/pm

Pozostałe wiadomości