Arystokraci hip-hopu wracają De La Soul zagra w Warszawie

Warszawa

De La Soul

Hip-hopowa legenda, zespół De La Soul wystąpi w czerwcu na Orange Warsaw Festival. Raperzy dołączyli do listy gwiazd tegorocznego festiwalu: Linkin Park, The Prodigy i Garbage.

Posdnuos, Trugoy i Maseo założyli zespół w 1987 roku na Long Island. Zadebiutowali na amerykańskiej scenie muzycznej krążkiem "3 Feet High and Rising", który od razu został okrzyknięty arcydziełem. Od tego momentu De La Soul nie opuściło szeregów hip-hopowej arystokracji.

Na czerwonym koncercie na Pepsi Arenie promować będą swoje najnowsze wydawnictwo "De La Soul's Plug 1 & Plug 2 presents... First Serve", ale z pewnością nie zabraknie starych hitów jak: "Me Myself and I", "The Magic Number", "Ring Ring Ring (Ha Ha Hey)" czy "All Good?". W 2011 roku De La Soul był gwiazdą Warsaw Challenge w parku Sowińskiego.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2012 są już w sprzedaży na www.orangewarsawfestival.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w punktach eBilet i EMPIK. Jednodniowe bilety na płytę na pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2012 zostały wyprzedane. W sprzedaży są dwudniowe karnety na płytę i bilety na drugi dzień.

bako/roody