Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Miejski sylwester w nowym miejscu

Warszawa

TVN24Sylwester "Hello 2017"

Miejski sylwester odbędzie się w tym roku nowym miejscu. Rok 2018 będziemy witać na placu Bankowym.

Warszawa tradycyjnie przygotowuje zabawę sylwestrową dla mieszkańców i turystów. W tym roku wydarzenie odbędzie się w nowej lokalizacji.

- Nowy Rok przywitamy na placu Bankowym - informuje stołeczny ratusz. W komunikacie skierowanym do mieszkańców uprzedza też mieszkańców o wiążących się z tym utrudnieniami. - Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą 2018 rok, mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkim starań, aby były jak najmniej dotkliwe - deklarują urzędnicy.

Gospodarzami tegorocznej zabawy będą miasto stołeczne Warszawa i telewizja TVN.

Wkrótce ratusz poda szczegóły przygotowywanego koncertu - informacje gwiazdach, atrakcjach czy pokazie ogni sztucznych. Będzie też informować o zmianach w komunikacji i ruchu drogowym oraz parkowaniu.

Warszawski sylwester był organizowany w różnych miejscach, między innymi na placach Zamkowym, Piłsudskiego, Konstytucji, Defilad czy na błoniach Stadionu Narodowego.

Tak wyglądał sylwester "Hello 2017" na placu Defilad:

Tak zaczął się sylwester
tvn

kk/b