Najnowsze

Eksperymenty muzyczne Moniki Brodki

Najnowsze

fot
| CNN, Reuters, PAPfot

Już 26 listopada w warszawskim klubie Palladium koncert Moniki Brodki. To prawdziwa gratka dla miłośników twórczości młodej piosenkarki tym bardziej, że całkiem niedawno powróciła z nowym albumem "Granda".

Najnowsza płyta bardzo różni się od wcześniejszych albumów piosenkarki. Poprzedni krążek ukazał się w 2006 roku. – Te cztery lata były mi potrzebne, żeby się zastanowić co robić dalej, jaką płytę chcę nagrać. Moje gusta muzyczne też się bardzo zmieniły. To był okres poszukiwań i przyswajania największej ilości muzyki w moim życiu – opowiada Monika Brodka.

Poprzednie płyty jej pomogły

Na nowym krążku znajdziemy wiele eksperymentów muzycznych. Piosenkarka przyznaje, że nagrywając taką płytę jak "Granda" jako swój debiut, pewnie dużo trudniej byłoby jej trafić do szerokiej publiczności. – Nie wiem, czy ona byłaby tak przebojowa, jak jest teraz. Myślę, że historia, którą mam za sobą, te dwie płyty, bardzo mi pomogły – mówi Brodka.

Utwory z nowej płyty będzie można usłyszeć w klubie Palladium. Co jeszcze pojawi się na koncercie? – Nie mogę nic zdradzać, ale będzie dużo niespodzianek – zapewnia piosenkarka.

Monika Brodka - GRANDA Tour 26 listopada, godz. 20.00 Klub Palladium, ul. Złota 9 Bilety w cenie: 35 zł - przedsprzedaż, 45 zł - w dniu koncertu

Pozostałe wiadomości