Najnowsze

Weekendowe remonty: utrudnienia w trzech dzielnicach

Najnowsze

ZDMDrogowcy biorą się za frezowanie na Bielanach

Na najbliższy weekend drogowcy zapowiedzieli prace w trzech dzielnicach. Utrudnień możemy spodziewać się na Bielanach, Ursynowie oraz w Wawrze.

Na Bielanach remont czeka odcinek Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, zostanie wymienione 7700 mkw. asfaltu.

"Nawierzchnię jezdni wykonamy z tzw. cichego asfaltu z domieszką granulatu gumowego. Wymienimy krawężniki i opaski, a pobocza wyrównamy i utwardzimy kruszywem. Ze względu na technologię prac, muszą one być prowadzone całą dobę, także nocą" - uczulają urzędnicy.

Kierowców czekają utrudnienia. Nie przejadą ulicą Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej, od piątku od godziny 22.00. Ulica zostanie otwarta w poniedziałek o 4 rano.

Drogowcy wyznaczyli objazdy: Arkuszowa – Wólczyńska –Reymonta (albo Conrada) – Powstańców Śląskich – Radiowa. Planowany jest także objazd ulicami poza granicami Warszawy: Ekologiczna – Sikorskiego.

Utrudnienia na BielanachZDM

W Wawrze do poniedziałku

Remont przejdzie również Kościuszkowców od Bychowskiej do posesji nr 85 (pozostały odcinek został wyremontowany w ramach prac prowadzonych przez MPWiK). "Remontowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 sierpnia do godz. 4.00. Wyłączone będzie również skrzyżowanie z ul. Bychowską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Korkowa – Łysakowska – Kaczeńca – Wydawnicza – B. Czecha" - informuje ratusz. Objazdami pojadą autobusy linii 115 i N25 - od skrzyżowania ulic Kajki / Czecha / Kościuszkowców pojadą następującymi ulicami: Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca (powrót: Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki) – Łysakowska – rondo na skrzyżowaniu ulic Łysakowska / Korkowa / Rekrucka – Korkowa i dalej swoimi trasami podstawowymi.

Utrudnienia w WawrzeZDM

Na Ursynowie aż do wtorku

Z większymi utrudnieniami muszą liczyć się mieszkańcy Ursynowa, gdzie drogowcy zapowiedzieli frezowanie Roentgena pomiędzy Pileckiego a Płaskowickiej.

Ulica będzie zamknięta od od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 22 sierpnia do godz. 24.00. Kierowcy pojadą ulicami: Pileckiego i Płaskowickiej.

Na objazd zostaną także skierowane (w obydwu kierunkach) autobusy linii 179, 195, 209 i 737.

Utrudnienia na UrsynowieZDM

Ostatnio pisaliśmy o frezowaniu Przyczółkowej:

Przyczółkowa z cichym asfaltem
Przyczółkowa z cichym asfaltemMateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

kz/r

Źródło zdjęcia głównego: ZDM

Pozostałe wiadomości