Areszt dla braci podejrzanych o znęcanie się nad rodzicami

Warszawa

kspDo zdarzenia doszło w Górze Kalwarii

Bracia z podwarszawskiej Góry Kalwarii usłyszeli po cztery zarzuty w związku z podejrzeniem znęcania się nad rodzicami. Zostali aresztowani.

Policjanci z Góry Kalwarii dostali zgłoszenie o pobiciu w jednym z domów. Pojechali na miejsce. Tam okazało się, że poszkodowani to małżeństwo, a za ich pobicie mogą odpowiadać ich dwaj synowie - wieku 19 i 25 lat.

Uciekali

Na widok policjantów mężczyźni zaczęli uciekać. Po chwili zostali zatrzymani. Jak tłumaczy nam Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie, obaj byli pod wpływem alkoholu. Jeden miał 1,5 promila, drugi promil w alkoholu w organizmie. Trafili do policyjnej celi. Mężczyźni usłyszeli po cztery zarzuty: za pobicie, groźby, naruszenie miru domowego i niszczenie mienia. Policjanci w tej sprawie złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił."Z uwagi na prowadzone w tej sprawie postępowanie oraz charakter sprawy nie informujemy o przyczynach i przebiegu zdarzenia" - informuje policja.Zatrzymanym grozi do pięciu lat więzienia.

W weekend pisaliśmy o pościgu w Nadarzynie:

kz

Strzały i pościg pod WarszawąKamilhmhd | Kontakt24
wideo 2/5