Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Arcybiskup Hoser trafił do szpitala

TVN Warszawa

TVN24Arcybiskup Hoser trafił do szpitala

Kilkudniowe leczenie infekcji nie przyniosło poprawy zdrowia i stan abp. Hosera pogorszył się na tyle, że musiał on znaleźć się w szpitalu - poinformował biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej Marek Solarczyk.

Arcybiskup Henryk Hoser trafił w czwartek do szpitala - poinformował biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej Marek Solarczyk. Według komunikatu bp. Solarczyka zamieszczonego w piątek na stronie diecezji warszawsko-praskiej, kilkudniowe leczenie infekcji nie przyniosło poprawy zdrowia i stan abp. Hosera pogorszył się na tyle, że musiał on znaleźć się w szpitalu. Abp. Henryk Hoser ma 74 lata, od 2008 roku jest biskupem diecezjalnym warszawsko-praskim. Jest pallotynem, misjonarzem, lekarzem; przewodniczy Zespołowi Ekspertów ds. Bioetycznych KEP; jest też członkiem Komisji Duszpasterstwa i Rady ds. Rodziny KEP.

PAP/skw/b