Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"Anita, mylisz się myśląc, że wygrałaś najwspanialszą rzecz pod słońcem"

Warszawa

Łukasz Leksowski, www.azspw.comWrona i Zagumny - niespodzianka dla Anity Włodarczyk

"Jeśli myślisz, że wygrałaś najwspanialszą rzecz pod słońcem, to się mylisz" - mówią do Anity Włodarczyk dwaj siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej.

Andrzej Wrona i Paweł Zagumny to dwaj najbardziej znani siatkarze, którzy będą bronić barw Politechniki w zbliżającym się sezonie siatkarskim. W piątek na Facebooku drużyny pojawił się film adresowany do trenującej w Skrze Warszawa mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem. Nie jest jasne, czy zawodnicy podają w wątpliwość, że złoto z Rio jest najwspanialszą rzeczą pod słońcem, czy też cechuje ich wysoki poziom autoironii, zaś wątpliwości odnoszą do niespodzianki, którą przygotowali. Takiej, z której zadowolony byłby zapewne tak kibic siatkarski, jak i miłośnik kulinariów.

AZS Politechnika Warszawska to klub występujący w siatkarskiej Plus Lidze, czyli najwyższym poziomie rozgrywkowym. Paweł Zagumny jest rozgrywającym drużyny i byłym reprezentantem Polski. Andrzej Wrona - wychowanek Metro Warszawa - to najważniejszy nabytek klubu w tym sezonie. Środkowy ostatnio grał w PGE Skrze Bełchatów. Ma na koncie również występy reprezentacyjne, ale do Rio nie poleciał.