AniaKierowniczka wróciła za kółko

Warszawa

AniaKierowniczkaAniaKierowniczka wróciła za kółko

AniaKierowniczka - internautka tvnwarszawa.pl po urodzeniu dziecka wróciła do pracy i postanowiła przywitać się z pasażerami za pośrednictwem naszego portalu. Zwróciła też uwagę na zachowania pasażerów, które utrudniają pracę kierowców.

- Kochani, piszę dopiero teraz, bo musiałam ponownie się wdrożyć do pracy w charakterze kierowcy autobusu. Jeżdżę trzeci miesiąc i fantastycznie mi się pracuje. Jak na razie udaje mi się pogodzić moją połówkę etatu na Stalowej z wychowywaniem córki i jej żłobkiem - napisała na swoim profilu w tvnwarszawa.pl.

- Po co wracałam po ciąży, macierzyńskim i wychowawczym do tej pracy? Bo cały czas za nią tęskniłam - napisała.

Apel kierowcy

Zwróciła się do pasażerów z prośbą o odrobinę życzliwości: - Moim kochanym Pasażerom (...) może czasem powiedzie "Dzień dobry"? To naprawdę może kierowcy polepszyć dzień. Nie tylko mi, ale też innym kierowcom.

I dodała: - Nie mam wielu wymagań - jedynie, by przy kabinie nie przeklinać (a już wiele razy zwracałam o to uwagę!), nie puszczać głośno swojej muzyki (mam swoją na mp3) i nie rozmawiać przez telefon. To są proste zasady, a bardzo ułatwiają kierowcy pracę. Bo to jest praca, niestety dosyć ciężka.

Przeczytaj cały artykuł internautki:

mz