Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Ambulans w płomieniach na Trasie Toruńskiej. "Armagedon"

Najnowsze

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plKaretka w ogniu

We wtorek przed 16.00 doszło do pożaru karetki pogotowia na Trasie Toruńskiej. Nikt nie został poszkodowany. Trasa stanęła w ogromnym korku, ruch w stronę Marek odbywał się jednym pasem. "Armagedon"- komentowali sytuację na drodze kierowcy.

- Trasa Toruńska przy przystanku Żerań FSO. Armagedon - napisał we wtorek po 16.00 na warszawa@tvn.pl internauta cezae8 i przesłał zdjęcie ogromnego korka. Ciąg główny trasy jak i ulice dojazdowe stały w korku.

Karetka w ogniuTVN24

"Pożar w komorze silnika karetki"

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 15.50. Do pożaru karetki pogotowia doszło na Trasie Toruńskiej. Ogień wybuchł w komorze silnika. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej - poinformował Nikodem Kiełbowicz ze straży pożarnej.

Jak mówił strażak, nikt nie został poszkodowany. Początkowo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że utrudnienia potrwają około 2 godziny.

- Ruch odbywa się już normalnie. Po korku nie ma śladu - relacjonował po 17.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Zdjęcia płonącej karetki otrzymaliśmy na Kontakt 24.

su//ec