Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Alarm bombowy na UW. Ewakuowano budynek

Warszawa

Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plAkcja służb na Karowej

Ewakuacja ok. 100 osób w Instytucie Socjologii UW przy ul. Karowej 18. - Otrzymaliśmy informację o podłożonej bombie - informowała stołeczna policja. Pierwszą informację dostaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym popołudniem. Piotr Świstak ze stołecznej policji informował, że z budynku przy ul. Karowej 18 ewakuowano ok. 100 osób w związku z informacją o podłożonej bombie.

Jak mówił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl, na miejscu były służby, które między innymi przy pomocy psów przeszukiwali budynek. Funkcjonariusze blokowali również okolice budynku. Nie można było wjechać na ulicę Karową. - Przed godz. 19.30 akcja służb się zakończyła. Nic nie zostało znalezione - zaznaczył.

Drugie zgłoszenie

Tego samego wieczora funkcjonariusze odebrali drugą, podobną wiadomość, tym razem na temat rzekomej bomby w Pałacu Kultury i Nauki. - Funkcjonariusze przy pomocy psów przeszukują teren - tłumaczy Świstak.

Budynku nie ewakuowano.

Akcja służb w Pałacu Kultury i Nauki
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

ło/b