Aktualne Informacje z Warszawy w Twoim telefonie

Warszawa

| PAP, "The Economist"TVN Warszawa

Korki, wypadki, utrudnienia, ostrzeżenia pogodowe, najważniejsze wydarzenia codziennie w Twoim telefonie. Dzięki wiadomości PILNA WARSZAWSKA będziesz zawsze na bieżąco z sytuacją w Twoim mieście.

PILNA WARSZAWSKA to nowa usługa TVN Warszawa, dzięki której, jako pierwszy dowiesz się o przełomowych dla miasta wydarzeniach i unikniesz przykrych niespodzianek.

Jeśli chcesz dostawać wiadomości o sytuacji w mieście, wyślij SMS o treści START PILNA pod numer 52044.

Gdy uruchomisz usługę zaczniesz odbierać SMS-y z informacjami, które mogą się okazać dla Ciebie istotne.

Jakich informacji mogę się spodziewać?

W ramach PILNEJ WARSZAWSKIEJ wysyłamy przede wszystkim te wiadomości, które dobrze dostać nawet jeśli nie ma się akurat dostępu do komputera lub telewizora.

Abonenci dowiadują się więc nie tylko o planowanych remontach, ale również m.in. o kolizjach lub awariach, które powodują duże utrudnienie. To często pozwala zmienić planowaną trasę i uniknąć korka.

PILNA WARSZAWSKA to również ostrzeżenia m.in. przed:- nagłymi zmianami pogody (zbliżającej się do miasta burzy lub nawałnicy)- awariami (np. prądu, trakcji kolejowej)- manifestacjami, które mogą uniemożliwić przedostanie się przez określone ulice.

W ramach PILNEJ WARSZAWSKIEJ informujemy też o akcjach służb mundurowych i decyzjach przełomowych dla miasta.

Jak często będę dostawał te informacje?

Maksymalnie 7 SMS-ów na dobę. Zwykle jest ich jednak mniej. Przez pierwsze trzy tygodnie listopada zostało wysłanych ok. 60 SMS-ów, co daje przeciętną zbliżoną do 3/dobę.

Ile to kosztuje?

Koszt jednego otrzymanego SMS-a to 24 gr (20 gr + VAT).

Aby wypisać się z serwisu, wyślij SMS o treści STOP PILNA pod numer 52044.

REGULAMIN PILNEJ WARSZAWSKIEJ