Najnowsze

Aktor już przytomny

Najnowsze

TVN24Alan Andersz

Nowe wiadomości o stanie zdrowia Alana Andresza. Jak donosi „Super Ekspress” aktor został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Rozmawiał ze swoją matką. Okoliczności wypadku, w którym został ranny, wyjaśniają policja i prokuratura.

- Mamo, nie czuję się zajebiście – miał zażartować Andresz, gdy po wybudzeniu zobaczył swoją matkę Danutę. Z poprawy zdrowia cieszy się również agentka aktora. - Widać już światełko w tunelu. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Wszyscy trzymamy kciuki - mówi w rozmowie z „SE” Agnieszka Sołtys.

Jak donosi gazeta, u aktora widać wyraźną poprawę zdrowia, jednak wciąż znajduje się na oddziale intensywnej terapii. - Stan jego wciąż jest ciężki. Tego, co przeżywam, nie życzę żadnej matce - dodaje w rozmowie z „SE” pani Danuta.

Spadł czy został zepchnięty?

Alan Andresz doznał bardzo poważnych urazów głowy po tym, jak w piątkowy wieczór podczas imprezy spadł ze schodów i uderzył w betonową donicę. Przyczyny badają policja i prokuratura.

Jak mówił w rozmowie z tvnwarszawa.pl szef rejonowej prokuratury Paweł Wierzchołowski, z relacji świadków wynika, że pomiędzy Anderszem a jednym z uczestników imprezy doszło do ostrej wymiany zdań.

Co do późniejszych wydarzeń zeznania nie są zbieżne. Jeden ze świadków zeznał, że Andersz został popchnięty i spadł ze schodów, uderzając głową o donicę. - Świadek wskazał konkretną osobę, która miała spowodować wypadek, ale nie została ona jeszcze przesłuchana – powiedział Paweł Wierzchołowski z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów. Czy to kolega aktora? - Nie jestem w stanie określić ich relacji - powiedział Wierzchołowski.

Wśród zeznań świadków pojawia się również stwierdzenie, że po awanturze aktor miał sam pośliznąć się i spaść ze schodów.

Jest nagranie z monitoringu

W rozwiązaniu sprawy na pewno pomoże przekazane policji nagranie z kamer monitoringu, na którym widać przebieg zajścia - powiedziała tvnwarszawa.pl osoba, która widziała ten film. Twierdzi też, że zanim doszło do urazu, Alan Andersz w grupie 10 osób spokojnie stał przed klubem.

Gdy lekarze wyrażą zgodę, będzie przesłuchiwany również sam Alan Andersz.

mjc/mz

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości