Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Akcja służb przy Targowej. "Było słychać syczenie"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAkcja przy Targowej

Akcja policji i straży pożarnej przy Targowej. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl funkcjonariusze sprawdzali stan pawilonu.

Działania służb dotyczą budynku przy Targowej 7.

- Na miejscu jest policja, dotarł też inspektor nadzoru budowlanego. Będą sprawdzać konstrukcję i wyjaśniać, co się wydarzyło - mówi Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak precyzuje, chodzi o parterowy budynek, który znajduje się na odcinku Targowej położonym w dzielnicy Praga Południe, tuż przy wiadukcie kolejowym.

"Nikomu nic nie zagraża"

- Policjanci pojawili się na miejscu, bo dostali zgłoszenie od innych służb, podobno było słychać syczenie z rur. To jest pustostan, nikomu nic nie zagraża - powiedziała komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy na Pradze Południe.

Służby informują również, że w tym miejscu miało dojść do naruszenia konstrukcji budynku przed mniej więcej kilkunastoma dniami.

- Budynek został teraz sprawdzony, niczego nie znaleźliśmy – mówi z kolei starszy aspirant Łukasz Płaskociński.

ran/pm