Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Akcja policji przy Górczewskiej. Kilkadziesiąt osób zatrzymanych

Najnowsze

Marcin Gula /tvnwarszawa.plAkcja policji na Górczewskiej

Akcja policji przy ul. Górczewskiej 93. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, zatrzymano kilkadziesiąt osób. - Zostaną przesłuchani na okoliczność ujawnienia środków odurzających - mówią stołeczni policjanci.

W akcji brało udział kilkudziesięciu policjantów. Wszystko odbyło się w barze przy ulicy Górczewskiej. - Zebrało się tam kilkudziesięciu młodych ludzi. Policjanci chcieli sprawdzić, kto to jest i wtedy najprawdopodobniej dwie z tych osób odrzuciły małe torebki z środkami odurzającymi - mówi Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji.

Będą przesłuchani

- Ustalamy w czyjej dyspozycji były środki odurzające. Te kilkadziesiąt osób zostanie przewiezionych na komendę i przesłuchanych - dodaje Mrozek.

Według informacji internautów, którzy akcję widzieli, zatrzymani mieli ze sobą flagi w narodowych barwach. - O godz.11:45 zatrzymano grupę osób z flagami polskimi, prawdopodobnie udających się na marsz" - napisał na warszawa@tvn.pl Maciek.

Funkcjonariusze nie potwierdzają, że grupa zatrzymanych osób zebrała się, by uczestniczyć w dzisiejszych marszach.

W czasie akcji zablokowane były dwa pasy Górczewskiej w kierunku centrum.

Akcja na GórczewskiejMaciek / warszawa@tvn.pl
Akcja przy ul. GórczewskiejMariusz / Kontakt24

ran/roody