Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Akcja policji na Trasie AK

Warszawa

Piotr Mularczyk /Kontak24Policja zablokowała Trasę AK

- Policja zablokowała Trasę AK w stronę Bródna. Kierowcy utknęli w korku - zaalarmował na Kontakt 24 internauta. - To była akcja wymierzona w złodziei samochodów - wyjaśniają funkcjonariusze.

- Akcja miała miejsce na wysokości osiedla Potok około godz. 19.30 - napisał Piotr Mularczyk, który przesłał na Kontakt 24 także zdjęcia. Widać na nich radiowozy, które zablokowały całą szerokość Trasy AK oraz sznur samochodów, które utknęły w korku w stronę Bródna.

- Staliśmy w korku w stronę Marek. Policja zatrzymała ruch i sprawdzała każdy samochód - dodała Iwonka, która również poinformowała nas o akcji.

Obława na złodziei

- To była akcja wymierzona w złodziei samochodów z terenu Niemiec - informuje Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. Jak dodaje, dzięki działaniom funkcjonariuszy udało się odzyskać skradziony właśnie w Niemczech samochód.

- Więcej szczegółów nie mogę podać, bo sprawa jest rozwojowa - dodaje Mrozek.

Z nieoficjalnych informacji tvnwarszawa.pl wynika, że policja odzyskała skradzioną w sobotę na terenie Niemiec toyotę.

lata//par