Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Akcja pirotechników na Woli. "Powiadomili, że znaleźli granat"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plAkcja służb przy ulicy Sokołowskiej

Przy ulicy Sokołowskiej na Woli przechodnie znaleźli przedmiot przypominający granat. Na miejsce przyjechali policyjni pirotechnicy. - Nie znaleźliśmy żadnych materiałów wybuchowych - poinformowała policja.

Służby dostały zgłoszenie ok. godz. 19.30. Przedmiot został znaleziony przy bloku na wysokości numeru 8. - Dokładnie na trawniku przy wejściu do bloku – wyjaśniał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

I dodał, że na miejsce przyjechały policja, straż pożarna i pogotowie. - Wydzielono strefę przy budynku, do której nie można wchodzić – relacjonował Węgrzynowicz.

"To była atrapa"

Jak zaznaczył, nie zarządzono ewakuacji bloku. - Policyjni pirotechnicy będą sprawdzać, co to dokładnie za przedmiot – przekazał reporter tvnwarszawa.pl.

Przed godz. 21 policjanci poinformowali o zakończeniu swoich działań przy Sokołowskiej. - Na miejscu nie znaleźliśmy żadnych przedmiotów zawierających materiały wybuchowe. To była atrapa granatu - przekazał Robert Opas z komendy stołecznej policji.

 

ran/jk/b