Adamek będzie walczył na Stadionie Narodowym?

Warszawa

| observers.france24.com, tvn24.plTomasz Adamek - fot. TVN24

Promotorka Tomasza Adamka pracuje nad kolejnymi pojedynkami "Górala". Nawet dwie z nich mogą odbyć się w Polsce. W grę wchodzi walka na którymś ze stadionów powstających z okazji Euro 2012 - informuje tvn24.pl.

W nocy z czwartku na piątek Adamek zdemolował Amerykanina Vinny'ego Maddalone'a - teraz może już myśleć o kolejnym pojedynku w ringu. Od jakiegoś czasu coraz głośniej o tym, że następna walka ma odbyć się w Polsce.

- Prowadzimy negocjacje na temat walki Tomasza w Polsce, która może się odbyć na wiosnę 2011 roku - mówi Kathy Duva, promotorka boksera.

Wszystko wskazuje na to, że może nie skończyć się na jednej walce nad Wisłą. - W 2011 roku czekać nas będą nawet dwie podróże do Polski - nie wyklucza promotorka.

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań?

Właśnie ten drugi pojedynek miałby odbyć się na którymś ze stadionów budowanych z myślą o Euro 2012. - Jak wiadomo, w 2011 roku w Polsce zostanie ukończonych kilka dużych stadionów piłkarskich. Tomasz mógłby walczyć na jednym z nich, jego pojedynek na pewno wzbudziłby wielkie zainteresowanie - uchyla rąbka tajemnicy Duva.

Czytaj także na tvn24.pl.

twis/tr