800 80 2012 - numer na Euro

Warszawa

Ratusz uruchomił infolinię na Euro

Infolinia, wolontariusze, ulotki i internet - tu będzie można szukać dodatkowej informacji o wszystkim, co dotyczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Ratusz uruchomił infolinię, która będzie podstawowym źródłem informacji zarówno dla kibiców, jak i dla mieszkańców miasta, którzy bardziej niż mistrzostwami, będą zainteresowani tym, jak je przetrwać.

Oprócz nowego numeru- 800 80 2012 - działa też standardowa infolinia Zarządu Transportu Miejskiego: 22 194 84. Ta pierwsza tylko w godzinach 8 - 16. Ta druga jest całodobowa.

900 wolontariuszy

Podczas Euro pomocą służyć będzie 900 osób - wolontariuszy miejskich, którzy będą udzielać wskazówek dotyczących poruszania się po mieście oraz informacji o atrakcjach turystycznych i imprezach. Ich zadaniem będzie też "asystowanie mieszkańcom i kibicom przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z organizacją turnieju".

Będzie można ich spotkać w rejonie Stadionu Narodowego, strefy kibica, na lotnisku i dworcach kolejowych oraz parkingach P+R i w punktach przesiadkowych. Wokół strefy kibica będą też punkty informacyjne.

ZOBACZ PORADNIK MIESZKAŃCA

roody//ec