Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

Najnowsze

80-latka zginęła pod kołami ciężarówki

Najnowsze

Pod kołami zginęła staruszka
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPod kołami zginęła staruszka

Śmiertelny wypadek w Wawrze. Na ulicy Patriotów starsza kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy. Zginęła na miejscu. Utrudnienia w ruchu trwały ok. czterech godzin.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 11.50. Na skrzyżowaniu ulic Panny Wodnej i Patriotów 80-letnia kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy. Zginęła na miejscu - informowała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

I dodała, że na miejsce jedzie prokurator, który wraz z policjantami będzie wyjaśniał okoliczności zdarzenia.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Wprowadzono ruch wahadłowy na ulicy Patriotów. Zablokowano także przejazd przez tory PKP - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia dla komunikacji

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, w związku ze zdarzeniem drogowym linie 213, 521, ZS7 i Z61 zostały skierowane na trasy objazdowe: 213, Z61 - w obu kierunkach: od skrzyżowania Panny Wodnej/Patriotów: Patriotów (jezdnia zach.) - przejazd w Miedzeszynie - Patriotów (jezdnia wsch.) - Izbicka - i dalej stałą trasą 521, ZS7 - tylko w kierunku SZCZĘŚLIWICE, WIATRACZNA od skrzyżowania Panny Wodnej/Patriotów: Panny Wodnej - Mrówcza - Zwoleńska - Patriotów - i dalej stałą trasą Przystanki POMOLOGICZNA, MONTAŻOWA i ODESKA w kierunku ronda Wiatraczna nie funkcjonowały.

- Utrudnienia na skrzyżowaniu zakończyły się ok. godz. 16.00 – podała Iwona Jurkiewcz z zespołu prasowego komendy stołecznej.

Wypadek w Wawrzetargeo.pl

su/mz

Pozostałe wiadomości