56 milionów do podziału Sprawdź, czy wygrałeś

Warszawa

fot

14, 15, 25, 27, 37, 40 - to zwycięskie numery wtorkowego losowania Dużego Lotka. Stawka była ogromna - do wygrania ponad 56 mln zł. Jak powiedział w rozmowie z tvn24.pl rzecznik prasowy Totalizotora Sportowego Piotr Gawron, w losowaniu padły dwie szóstki. Na razie nie wiadomo, w jakich miastach mieszkają szczęśliwcy.

Szansa na trafienie szóstki to 1:13 983 816. Ta sztuka nie udało się od 3 września i od tego czasu rosła pula na wygrane.

W jednej transzy

Losowanie rozpoczęło się o godz. 22.15. Chwilę przed tym, jak poznaliśmy zwycięskie numery, organizatorzy loterii poinformowali, że do wygrania jest nie 50 (jak wcześniej podawano), a ponad 56 mln zł.

Szczęśliwcy mogą pieniądze odebrać w jednej transzy, żadnych rat, jak np. w USA. Do odebrania wszędzie - w każdym z oddziałów.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

Na "chybił trafił"

Stołeczne kolektury od rana przeżywały oblężenie. – Mieliśmy już kilkuset klientów, to tyle ile zwykle jest przez trzy dni – mówił jeden ze sprzedawców z kolektury w Domu Handlowym Sezam. Podbnie w Hali Mirowskiej, klientów więcej niż zwykle.

Ci snuli plany - Gdyby udało im trafić szóstkę. Nowe mieszkanie, dom czy samochód - na to by wydali wygraną warszawiacy. Większość wypełniała kupony na "chybił trafił".

PRZECZYTAJ O WTORKOWEJ GORĄCZCE LOTTO

tvn24.pl/ran//ec