Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

5 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu mordercy małżeństwa z Niemiec

Warszawa

Maciej Wężyk /tvnwarszawa.plPolicja wyznaczyła nagrodę za pomoc w ujęciu mordercy

Komendant stołecznej policji wyznaczył 5 tys zł nagrody, za pomoc w ujęciu mordercy małżeństwa z Niemiec. W maju kobieta i mężczyzna zostali zastrzeleni w swoim samochodzie na Mokotowie.

Do morderstwa doszło 19 maja między godziną 22.20-22.50 przy ul. Wolickiej nieopodal Jeziorka Czerniakowskiego.

Zabójstwo małżeństwa

Ciała dwójki Niemców znaleziono niedaleko czerwonego volkswagena craftera, którym podróżowali. 62-letnia kobieta miała cztery rany postrzałowe głowy i klatki piersiowej. Jej 63-letni mąż zginął od jednego strzału w głowę. Jak informuje stołeczna policja sprawca najprawdopodobniej uciekł z miejsca zdarzenia na rowerze w kierunku mostu Siekierkowskiego.

Policjanci nie wykluczają, że zabójstwa dokonano na tle rabunkowym. Z samochodu zniknęły rzeczy należące do małżeństwa i pieniądze.

Proszą o kontakt

Policja apeluje do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat zabójstwa o kontakt z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP pod nr tel. 22 603 65 59 w godz. 8.00-21.00, z oficerem dyżurnym pod nr tel. 22 603 65 55 (czynny całą dobę) bądź pod nr 997.

su/par