Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

36-latek aresztowany. "Podejrzany o rozbój z siekierą"

Warszawa

kspPodejrzany został tymczasowo aresztowany

W ręce policji trafił mężczyzna podejrzany o rozbój z niebezpiecznym narzędziem w jednym z salonów gier w Wesołej. Sąd podjął decyzję o tymczasowym areszcie.

Funkcjonariusze zatrzymali 36-latka chwilę po zgłoszeniu rozboju. Ze zgłoszonych informacji wynikało, że do salonu gier wszedł mężczyzna z siekierą, którą groził pracownikowi, zdemolował lokal oraz ukradł gotówkę. Policjanci otrzymali rysopis sprawcy i niedługo później zatrzymali Dariusza N. Trafił on do policyjnej celi.

Usłyszał zarzuty

W międzyczasie okazało się, że mężczyzna tydzień wcześniej był już zatrzymany. Wówczas dopuścił się zniszczeń w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut gróźb karalnych.

Teraz mężczyzna jest podejrzewany o atak siekierą, zdemolowanie lokalu oraz kradzież pieniędzy. Funkcjonariusze przedstawili mu już zarzuty. W sądzie podjęto decyzję o tymczasowym areszcie.

ło/