Najnowsze

Najnowsze

- W miejscu, gdzie nie można chować zmarłych, są już kopane pierwsze groby - alarmują mieszkańcy Wawrzyszewa. Proboszcz nielegalnie powiększa cmentarz. Władze Bielan chcą skierować sprawę do nadzoru budowlanego.

Nowe autobusy, linia tramwajowa, budowa szkoły - a wszystko miniaturowe. Białołęcka Platforma Obywatelska obiecuje inwestycje w dzielnicy przy pomocy klocków Lego.

Błotnista droga pełna dziur, bez chodnika- to problem kilkudziesięciu rodzin mieszkających przy ulicy Twórczej na Białołęce. Skarżą się, że kłopoty z przejazdem mają nie tylko prywatne samochody ale karetki i straż pożarna.

Dziennikarze pytają go ostatnio głównie o rozłam Prawa i Sprawiedliwości. A on wciąż realizuje swój pomysł na warszawskość. Tym razem w postaci piątej edycji festiwalu Niewienni Czarodzieje. W roli głównej tym razem Starsi Panowie. Z Janem Ołdakowskim raczej nie o polityce rozmawia Piotr Bakalarski z portalu tvnwarszawa.pl

Są na szarym końcu w sondażach, ale o fotelu prezydenta myślą - jak najbardziej poważnie. Cezary Stachoń, Piotr Skulski i Waldemar Fydrych przekonywali do siebie warszawiaków w programie "Twój Wybór".

Resort infrastruktury zamierza ściągnąć dodatkowe pieniądze za korzystanie z dworców kolejowych. Przewoźnicy, których pociągi odjeżdżają z dworca, będą musieli za to zapłacić. Ostatecznie zapewne te koszty przerzucą na pasażerów.

Policjanci z komendy na Woli otrzymują zgłoszenie, że grupa mężczyzn demoluje przystanek. Sprawców nie udaje się zatrzymać. Ale dwie godziny później dochodzi do identycznego zdarzenia w innej części dzielnicy. Tym razem, wandale są złapani na gorącym uczynku.

Lampiony, świeczki, kadzidełka w podziemiach Teatru Wielkiego. Patricia Kazadi odwiedziła popularny Opera Club. Sprawdź, kogo tam spotkała.

Islandia to kraj, w którym noc trwa kilka miesięcy, a średnia temperatura latem wynosi 10 stopni. Ale Islandia jest też krajem o nieprawdopodobnie bogatej kulturze.

Nowy album grupy Voo Voo to powrót do rockowych korzeni. Muzycy weszli do studia na trzy dni i nagrali materiał niemal bez żadnych poprawek. W "Rytmie Miasta" o nowej płycie opowiada Wojciech Waglewski.

Tramwaj potrącił pieszego w al. Niepodległości. Nie jeżdżą składy w kierunku centrum. Zablokowane są też dwa pasy al. Niepodległości.

Na Ursynowie znaleźć można wiele cichych zakątków. Dzielnica jednocześnie oferuje świetną komunikację z centrum miasta. "Nieruchomości" prezentują mieszkania w blokach z lat 70. oraz w nowszym budownictwie.

Na uroczystość inauguracji centrum kulturalnego stawili się i Hanna Gronkiewicz-Waltz i Wojciech Olejniczak, a goście uroczystości stali się świadkami prawdziwego wyborczego spektaklu.

Ten nóż z powodzeniem zastępuje skalpel. Gamma Knife, czyli supernowoczesne, nieinwazyjne urządzenie do niszczenia guzów mózgu. Już niebawem będą mogli z niego korzystać pacjenci Szpitala Bródnowskiego.

Za internetowe wpisy zapłaciła stanowiskiem. Dziś twierdzi, że niesłusznie. Odwołana szefowa MPT Elżbieta Wiśniewska kontratakuje. Przekonuje, że jej komentarze w internecie pod adresem rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, miały charakter prywatny.

Przelali swój żal, ale nie na papier, tylko na banner. Mieszkańcy ulicy Pocztowej na Białołęce postanowili w dość oryginalny sposób, dać upust swej złości na burmistrza. Wywiesili ogłoszenie, że dziury i błoto na niedokończonej drodze, to jego wina.