Najnowsze

Najnowsze

Bycie właścicielem kota to nie lada wyzwanie. To filozofia i styl życia. Andżelika Piechowiak wydała właśnie książkę, w której znajdziemy wywiady ze znanymi właścicielami kotów. Trafnie zatytułowała ją "Koty i ich sławni ludzie".

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 54-latek miał trafić na pół roku do aresztu za jazdę pod wpływem alkoholu. Okazało się, że Jan N. właśnie szedł na wybory. Funkcjonariusze stwierdzili więc, że muszą mu pozwolić na spełnienie obywatelskiego obowiązku.

Koncert, wystawa, premiera klipu i specjalny gość. To wszystko 25 listopada w CBA. Razem z zespołem Maqama wystąpi jeden z najoryginalniejszych głosów polskiego rocka - Fiolka Najdenowicz.

Koło godziny 12.00 straż miejska dostała zgłoszenie, że przy Lubelskiej 23 wybuchł pożar. Jak się później okazało, była to próba podpalenia. Nikt nie ucierpiał.

Hitów o stolicy jest naprawdę dużo. W rankingu "Rytmu Miasta" przywołaliśmy te, które są już niestety nieco zapomniane, a warto je znać. W głosowaniu wybraliście najlepsze.

Widzowie TVN Warszawa ścigali się w sobotę komunikacją miejską. 10 tysięcy złotych otrzymał Daniel Złamal. W "Rytmie Miasta" przedstawiamy szczegóły wyścigu i ogłaszamy nowy konkurs. Do wygrania - kolejne 10 tysięcy złotych i komputery.

Mieszkańcy Bielan, którzy chcą dzisiaj zagłosować w szkole podstawowej przy ulicy Arkuszowej mogą dojechać do niej remontowaną ulicą Estrady. - Otworzyliśmy drogę dla samochodów i autobusów tylko na jeden dzień - mówi Bogdan Dybek z Zarządu Dróg Miejskich.

- W czwartek możemy spodziewać się pierwszych opadów śniegu i temperatury -1 st. Celsjusza - zapowiada Weronika Diallo, prezenterka pogody. Zima za pasem, a to oznacza pogorszenie warunków jazdy. Czas zmienić opony z letnich na zimowe.

Warszawskie kluby sportowe korzystające z lodowiska na Torwarze w końcu doczekały się na spotkanie z dyrektorem biura sportu. Powód? Zaczyna brakować pieniędzy na wynajęcie tego jedynego lodowiska, na którym mogą trenować sportowcy.

Masz dość brudnych i zaniedbanych pociągów? Jeżeli tak, to utrwal aparatem fotograficznym bałagan w składach i prześlij je kolejarzom. PKP Intercity przeanalizuje zdjęcia i zastanowi się co poprawić.

Poznaliśmy kolejny absurd tygodnia. Tym razem internauci TVN Warszawa postawili na "zebrę", która prowadzi prosto na murek.

Złodziejstwo jako rodzinny proceder? W Warszawie ojciec z synem próbowali okraść mieszkanie. Traf chciał, że wybrali mieszkanie policjanta, który nakrył ich dosłownie w progu. Młodego mężczyznę udało się zatrzymać na gorącym uczynku, ojciec wpadł po kilku miesiącach przypadkiem na Pradze Południe.

W kolejnym odcinku "Jazdy Warszawskiej" za kierownicą zasiadła Małgorzata Gajewska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Prawo jazdy ma od 20 lat. Rocznie przejeżdża około 15 tys. kilometrów.

32-letni Artur B. przedstawiał się jako lekarz pediatra, rozkochiwał w sobie kobiety i obiecywał ożenek. Znikał, gdy tylko zdobywał pieniądze od "ukochanej". Serial z "Tulipanem" w głównej roli się jednak skończył. Złapali go policjanci z Woli i Wilanowa - informuje Komenda Stołeczna Policji.