Najnowsze

Najnowsze

Krew, szczęk żelaza i majestatycze samoloty bojowe w akcji. Warszawskie studio animacji Platige Image, w którym powstało m.in. "Miasto Ruin", kończy pracę nad swoim najnowszym filmem "Paths of Hate". Jego autorem jest Damian Nenow.

Patricia Kazadi znów bada rytm miasta. Tym razem dotarłą na ulicę Mazowiecką do Mono Baru. - To klub bez zobowiązań. Można wpaść na chwilę albo spędzić tu całą noc - powiedziała Novika, DJ-ka graja często w Mono.

Takie spektakle w stolicy to rzadkość. "Gabinet" to przedstawienie, które opowiada o macierzyństwie. Na scenie jest dużo miłości, ale także frustracji. Najnowsza premiera Fundacji Artystycznej Młyn już w środę.

Jak wyglądałby człowiek w oczach psa, gdyby pies mógł podzielić się swoimi refleksjami? Odpowiedzi na te pytanie próbuje udzielić lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy Dorota Sumińska.

Poparcie dla Hanny Gronkiewicz Waltz ciągle wzrasta. Na urzędującą prezydent zagłosowało 53,34 proc. warszawiaków. Tak wynika z danych PKW opublikwoanych w poniedziałek po godz. 16.30. Drugi jest Czesław Bielecki – 23,33 proc. Ostatnie miejsce na podium zajął Wojciech Olejniczak – 13,45 proc.Po godz. 16.00 PKW podała wyniki po podliczeniu głosów z 83,78 proc. komisji.Ciągły wzrost

Kruczkowskiego/3 maja-w tym miejscu wypadki zdarzają się kilka razy w miesiącu. Samochody "wyrzuca" na zakręcie.

Cztery rozbite auta, pięć osób rannych i ogromne korki w stronę Marek - to efekt karambolu, do jakiego doszło na ul. Radzymińskiej, przed skrzyżowaniem z ul. Młodzieńczą.

Cząstkowe wyniki wyborów w dzielnicach pokazują, że na Ursynowie rośnie w siłę lokalny komitet wyborczy Nasz Ursynów. Zdaniem komentatorów to duża porażka Platformy Obywatelskiej.

Z premedytacją skręcają na zakazie zajeżdżając drogę tramwajom. Inni kierowcy zajmują miejsce na postoju taksówek. Taksówkarze muszą stawać na chodniku. Czyli kolejne utrudnienia w ramach przygotowań do budowy II linii metra na Pradze Północ. Drogowcy zamknęli dziś jedynie fragment Targowej, przesunęli postój taxi i przystanek, a i tak zrobiło się zamieszanie.

500 kocich piękności różnych ras, wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki i rosyjskie niebieskie zobaczycie 4 i 5 grudnia Mikołajkowej Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych.

Zakończył się pierwszy etap konkursu, w którym Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje swoich "studenckich ambasadorów". Zabawa okazała się wielkim sukcesem: wystartowało w niej 77 uczestników.

Dokończenie centralnego odcinka II linii metra, Mostu Północnego, przygotowanie miasta do Euro 2012. TVN Warszawa sprawdzała, które inwestycje będą najważniejsze w nadchodzącej kadencji.

Zbliżają się Re:wizje - jeden z największych w Polsce przeglądów kultury niezależnej. Kilkuset artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki - muzykę, teatr, taniec, film, sztuki wizualne – wystąpi w Warszawie w dniach 2-4 grudnia.

6943 - tyle osób, po podliczeniu danych z 52,74 proc. protokołów poparło Annę Nehrebecką. Słynna polska aktorka startowała do Rady Warszawy z listy Platformy Obywatelskiej okręgu Śródmieście-Ochota. Zajmowała ostatnie miejsce na liście i zebrała więcej głosów niż niektórzy kandydaci na prezydenta stolicy.