Najnowsze

Najnowsze

O północy z piątku na sobotę rozpoczęła się cisza wyborcza. Do czasu zakończenia głosowania nie można m.in. zwoływać zgromadzeń i manifestacji oraz rozdawać ulotek czy prowadzić agitacji. Cisza potrwa do czasu zakończenia wyborów, czyli do godziny 22 w niedzielę. Godzina może się zmienić jeżeli lokale zostaną zamknięte później.Billboardy mogą zostać

Rzeźba świetlna, lampki zawieszone nad ulicą i na latarniach - taka iluminacja ozdobi ulicę Emilii Plater już w pierwszych dniach grudnia. Będzie doprowadzona aż do odnowionego placu Grzybowskiego, który również zostanie świątecznie oświetlony.

Legia Warszawa wygrała z Arką Gdynia 3:0. - Pierwszą bramkę dla stołecznej drużyny zdobył z rzutu karnego kapitan Legii Ivica Vrdoljak. Wynik na 2:0 podwyższył Bruno Mezenga. W doliczonym czasie gry trzeciego gola zdobył Tomasz Kiełbowicz - informuje serwis legia.com.

W weekend drogowcy wyremontują pięć ulic. Wymiana nawierzchni rozpocznie się w piątek o godz. 22.00. Sprawdź, gdzie napotkasz utrudnienia.

To mogło zakończyć się tragicznie. W piątek rano doszło do groźnego zderzenia dwóch aut. Film na platformę Kontakt 24 przesłał internauta Zejman.

Unia Europejska dofinansuje budowę pierwszego etapu ulicy Nowolazurowej. Miasto dostanie z Brukseli 125 mln złotych. Problem w tym, że pieniędzy wystarczy na 2,5-kilometrowy odcinek ulicy, który zaprowadzi kierowców donikąd.

Jest golizna? Jest mandacik. Straż miejska wlepia kary sprzedawcom, którzy eksponują w kioskach pisma erotyczne. Mundurowi wkroczyli do akcji na wniosek stowarzyszenia Twoja Sprawa. Jego członkowie poczuli się urażeni eksponowaniem erotycznych okładek.

Te zdjęcia obiegły świat i pokazały jak wygląda okrucieństwo wojny. Kolorowe fotografie niszczonej we wrześniu 1939 roku Warszawy, widzianej oczami amerykańskiego dokumentalisty Juliena Bryana, odnaleziono niedawno. Teraz możemy zobaczyć je w albumie wydanym przez Instytut Pamięci Narodowej i Fundację Ośrodka KARTA i na wystawie w Domu Spotkań z Historią.

Harry Potter znów walczy z "Czarnym Panem". Na ekranach kin polska premiera kolejnej ekranizacji bestsellera J. K. Rowling. Najnowszy film o młodym czarodzieju i inne filmy, wchodzące właśnie do kin, omawia w Rytmie Miasta Adam Gawęda.

Troje liderów - kandydatów na prezydenta Warszawy - walczy do ostatnich chwil przed ciszą wyborczą. Z najnowszego sondażu dla Faktów TVN wynika, że to dwójka z nich spotka się ponownie - dojdzie do drugiej tury.

- To jest krok ku lepszemu – tak goście „Miejskiego Reportera" mówili o akcji straży miejskiej, wymierzonej w pornografię w kioskach.