Najnowsze

Najnowsze

Słońce wzeszło dziś o godz. 7.29, dostarczając pięknych widoków. Podziwiała je ze swojego stanowiska prezenterka pogody Weronika Diallo, zachęcając widzów do fotografowania świtu i przysyłania tych widoków na warszawa@tvn.pl.

Dwie osoby ucierpiały w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Wólczyńskiej. Uszkodzone samochody przez kilkadziesiąt minut utrudniały przejazd przez skrzyżowanie.

Dzisiaj o 16. 00 przed gmachem Sejmu odbędzie się manifestacja przeciwko podwyżce podatku VAT. Protest jest inicjatywą partii Wolność i Praworządność. Organizatorzy spodziewają się kilkuset uczestników.

Śpiewanie w chórkach to dobry start do muzycznej kariery. Tak zaczynały m.in. Kasia Cerekwicka, Magda Steczkowska i Kayah. Nadarza się właśnie okazja, żeby podążyć ich drogą. Maryla Rodowicz przeprowadza casting.

Aktorka Ilona Felicjańska oraz byli piłkarze Radek Majdan i Tomek Iwan to tylko niektóre gwiazdy, które pojawiły się w teledysku do najnowszego singla grupy Monopol "Mega Luzik". O kręceniu klipu opowiadali w "Rytmie Miasta" Andrzej "Jędker" Warykiewicz i Ernest "Red" Ivanda.

Zdaniem śródmiejskich radnych SLD, planowana zmiana blisko 300 nazw w całym mieście to problem dla mieszkańców. - Będą musieli wydać nawet nieco ponad 600 zł w związku z wymianą dokumentów i aktualizacją danych adresowych - ostrzegają. Radni PO odpowiadają, że część kosztów można obniżyć.

Do tej pory korzystali z parkingu pod urzędem. Dzielnica Targówek jednak powiedziała "stop" i nie przedłużyła im umowy. Od tego czasu mieszkańcy bloku przy Kondratowicza 22 parkują swoje auta gdzie popadnie, często niezgodnie z przepisami. Burmistrz odsyła ich na prywatny parking. Kierowcy nie chcą go słuchać.

Kapitan Roman Paszke i i Bogusław Linda wrócili właśnie z wyjątkowego rejsu. W rekordowym czasie przepłynęli trasę z Wysp Kanaryjskich na Karaiby - szlakiem wypraw Krzysztofa Kolumba.

Strażacy zneutralizowali chlorek wapnia, rozsypany przy ulicy Popiełuszki. Substancji użył dozorca, zamiast soli do rozpuszczenia lodu. O niebezpiecznej pomyłce poinformowali TVN Warszawa widzowie.

Agresywna muzyka i nihilistyczne teksty - to najkrótsza charakterystyka Moskwy. We wtorek w Hard Rock Cafe punkowa ekipa będzie świętować swoje 28. urodziny. Gościnnie wystąpi również zespół Armia.

Po godzinie 17.00 na ulicy Puławskiej, na wysokości Wyścigów, doszło do zderzenia dwóch samochodów i ciężarówki. Przez kilka godzin ruch w stronę centrum był zablokowany. W wypadku zginęła jedna osoba.

Jeśli stęskniliście się za didżejami z pierwszej ligi światowego hip-hopu, soulu i r'n'b, za gorącymi tancerkami i złotym confetti mamy dobrą wiadomość. Kolejny impreza w czarnym rytmie już w sobotę w Capitolu.

- Bezczelność, ignorancja, elementarny brak kultury - pisze do TVN Warszawa pan Jerzy z Ursynowa, zbulwersowany zachowaniem taksówkarza. Kierowca w biały dzień, nie zważając na przechodniów, załatwiał przed blokiem przy Pasażu Stokłosy potrzeby fizjologiczne, mimo że tuż obok była stacja benzynowa.

Precedensowy proces przed sądem rejonowym Warszawa Śródmieście. Jarosław Krajewski, radny PiS, półtora roku temu zapytał ratusz o szczegóły kilku umów zawartych przez biuro edukacji. Urzędnicy konsekwentnie odmawiali informacji, z kim je zawarto. W ich przekonaniu naruszałoby to prawo do prywatności zleceniobiorców. Wyrok jednak w poniedziałek nie zapadł – część składu sędziowskiego zachorowała.

Mimo że do 500 dni do rozpoczęcia Finałów Mistrzostw Europy 2012 brakuje jednego dnia, oficjele już rozpoczęli świętowanie. Na specjalnej konferencji prasowej każdy z organizatorów mógł opowiedzieć o przygotowaniach w swoim miescie i ugryżć swoj kawalek tortu z napisem Euro 2012. Już teraz wiadomo, że nie ze wszystkimi inwestycjami uda się zdążyć.