Najnowsze

Najnowsze

Jeśli kochacie house, pokochacie La Rouge, czyli wieczory, w trakcie których parkiet zapłonie ognistą czerwienią, a krew w żyłach krążyć będzie szybciej. Klub Capitol przedstawia cykl imprez, na których specjalnie zagrają najgorętsi house'owi didżeje z najlepszych wytwórni.

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Grochowskiej i Terespolskiej. Jeden z samochodów wpadł na chodnik i potrącił dwie kobiety. Obie trafiły do szpitala.

Podczas porannego przejazdu pociągiem warszawskiej SKM relacji Sulejówek Miłosna - Warszawa Zachodnia, pasażerowie mogli podziwiać widok przez otwarte... drzwi - podaje portal Kontakt 24.

Południowoprascy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy postanowili wzbogacić się kosztem WOŚP. 21-letni Piotr W. rzeczywiście był wolontariuszem, ale jego dwaj towarzysze zbierali pieniądze dla siebie. Wpadli, bo policjanci zauważyli, jak dzielili gotówkę.

Na linii do Trójmiasta pojedziemy od poniedziałku trochę dłużej - wszystko z powodu remontów torowisk. Informacje o zmianach w kursowaniu pociągów możemy znaleźć na dworcach i w internecie.

Chaos i brak jasnych kryteriów przy przyznawaniu mieszkań komunalnych zarzucają urzędowi Bemowa kontrolerzy ratusza – informuje „Gazeta Stołeczna". Chodzi o sprawę lokalu, który w ekspresowym tempie przyznano matce przyjaciółki i podwładnej burmistrza.

Plan zarządzania - to nowy dokument, który wytycza kierunki zmian na Starym Mieście i okolicach. Znalazło się w nim miejsce na oczywiste cele: remont nawierzchni, kamienic, ale też modernizację Ogrodów Królewskich i budowę mostu pieszego przez Wisłę. Okazało się też, że jeden pełnomocnik do spraw Traktu Królewskiego to za mało. Dla Starówki będzie nowy.

W 2010 r. spadła liczba przestępstw - podaje stołeczna policja. Ale nie wszystkich. Choć zmalała liczba zabójstw i kradzieży, to odnotowano o 26 proc. więcej gwałtów. W statystyce "królują" Mokotów i Praga - informuje "Życie Warszawy".

Niedziela upłynęła pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach spotkać można było wolontariuszy. Przed PKiN na scenie zagrały gwiazdy polskiej muzyki a wieczorem rozbłysło światełko do nieba.

Już ponad 6 tysięcy złotych trzeba zapłacić za kolację z Patricią Kazadi. Ponad 41 tysięcy za zaproszenie do loży vip na kibicowanie podczas meczu otwarcia Euro 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. To tylko niektóre z atrakcji tegorocznych licytacji, z których pieniądze przeznaczone będą dla WOŚP.

Na Targówku, przy ulicy Pratulińskiej doszło do pożaru w garażu podziemnym. Jedno auto spłonęło doszczętnie, dwa stojące obok zostały uszkodzone. Informację otrzymalismy od Pauliny na warszawa@tvn.pl.