Najnowsze

Najnowsze

Po krótkim przestoju, spowodowanym mroźną zimą, chińskie konsorcjum przyspieszyło prace na budowie autostrady z Warszawy do Łodzi . Droga ma być gotowa tuż przed Euro 2012 i wygląda na to, że nie ma przeszkód by tak się stało. Filip Chajzer wpadł na budowę z niezapowiedziną wizytą i jedynym problemem, który napotkał była bariera.... językowa.

Po co wydawać pieniądze na kulturę, skoro jest tyle pilniejszych inwestycji? - pytają internauci tvnwarszawa.pl. O potrzebie inwestowania w kulturę przekonywali w Miejskim Reporterze urzędnicy i animatorzy sztuki.

Warszawa zwalnia tempo. Taki wniosek płynie z dokumentu, który przyjęli w czwartek radni. Według szacunkowego planu finansowego na najbliższe 20 lat, miasto przeznaczy mniej pieniędzy na inwestycje.

Miasto ma pomysł na poprawę komunikacji zwłaszacza z podwarszawskimi gminami. W tym celu chce przejąć PKS Warszawa. To narazie tylko propozycja. Decyzja należy do Ministerstwa Skarbu.

Chodzi o odszkodowanie za wypadek, któremu Filip Zagończyk uległ ponad dwa lata temu. 23-letni wówczas mężczyzna wpadł pod pociąg na stacji metra Centrum. Pozew trafił do Sądu Okręgowego.

Około godziny 16.20 na skrzyżowaniu ulic Okopowej i Żytniej mężczyzna wpadł pod tramwaj – informuje internauta badyunior.

"Niektórzy z Was mogli już zobaczyć pierwszych robotników na placu budowy Złotej 44. W tej chwili trwają prace przygotowawczo-porządkowe, a faktyczna budowa ruszy już wkrótce" - poinformowała firma Orco Facebooku i Twitterze.

W Al. Jerozolimskich na wysokości stacji WKD Warszawa Ochota doszło do kolizji autobusu miejskiego z samochodem osobowym – napisał w artykule na tvnwarszawa.pl internauta badyunior.

Jeśli włączycie jej kawałek i przymkniecie oczy, to usłyszycie samego Stinga, choć bardzo odmłodzonego. Córka słynnego wokalisty wystąpi już 20 marca w klubie Stodoła. Sprzedaż biletów rusza 17 stycznia.

Filip Zagończyk, niewidomy student, który ponad dwa lata temu wpadł pod pociąg metra - pozwał PZU i stołeczne Metro ws. odszkodowania za wypadek - poinformowała w piątek PAP Katarzyna Bielat z reprezentującej go kancelarii Tomczak i Partnerzy.

Policjanci z Legionowa zatrzymali 12 osób podejrzewanych o wprowadzenie do obrotu kilkunastu kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad pół mln zł. Grozi im do 15 lat więzienia - poinformowała w piątek PAP Komenda Stołeczna Policji.

Przed godziną 9.00 na skrzyżowaniu ulicy Powązkowskiej z Duchnicką doszło do wypadku. Spowodował on duże utrudnienia. Zdjęcie i informację otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Przemysława.