Najnowsze

Najnowsze

Warszawskie kluby sportowe korzystające z lodowiska na Torwarze w końcu doczekały się na spotkanie z dyrektorem biura sportu. Powód? Zaczyna brakować pieniędzy na wynajęcie tego jedynego lodowiska, na którym mogą trenować sportowcy.

Masz dość brudnych i zaniedbanych pociągów? Jeżeli tak, to utrwal aparatem fotograficznym bałagan w składach i prześlij je kolejarzom. PKP Intercity przeanalizuje zdjęcia i zastanowi się co poprawić.

Poznaliśmy kolejny absurd tygodnia. Tym razem internauci TVN Warszawa postawili na "zebrę", która prowadzi prosto na murek.

Złodziejstwo jako rodzinny proceder? W Warszawie ojciec z synem próbowali okraść mieszkanie. Traf chciał, że wybrali mieszkanie policjanta, który nakrył ich dosłownie w progu. Młodego mężczyznę udało się zatrzymać na gorącym uczynku, ojciec wpadł po kilku miesiącach przypadkiem na Pradze Południe.

W kolejnym odcinku "Jazdy Warszawskiej" za kierownicą zasiadła Małgorzata Gajewska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Prawo jazdy ma od 20 lat. Rocznie przejeżdża około 15 tys. kilometrów.

32-letni Artur B. przedstawiał się jako lekarz pediatra, rozkochiwał w sobie kobiety i obiecywał ożenek. Znikał, gdy tylko zdobywał pieniądze od "ukochanej". Serial z "Tulipanem" w głównej roli się jednak skończył. Złapali go policjanci z Woli i Wilanowa - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Tłumy fotoreporterów i fanów pojawiły się na promocji biograficznej książki Krzysztofa Krawczyka "Życie jak wino". Piosenkarz przyznaje, że tytuł początkowo brzmiał zupełnie inaczej.

Przy ulicy Tokarza, na parkingu zapalił się opel. Sytuacja wyglądała groźnie, ale okazało się, że straż pożarna szybko poradziła sobie z pożarem.

Deszcz, chmury i tylko 6 stopni Celsjusza - tak przywitała nas pogoda w sobotni poranek. - Nie zanosi się na to, że dużo się zmieni. Dzisiaj nie wychodźmy z domu bez parasoli - ostrzegała Weronika Diallo, prezenterka pogody. Po południu okazało się jednak, że nie deszcz, a mgła stanowi największy problem.

Patrioci? Sekciarze? Paranoicy? Europejczycy? Z jednej strony polscy romantycy na emigracji we Francji współtworzyli nowoczesną intelektualną elitę, z drugiej stanowili zbiorowisko osobliwości i dziwaków. Co się kłębiło w ich głowach i jak to wpływa na nas, dziś? Odpowiedzi szukają twórcy spektaklu "Klub Polski" w Teatrze Dramatycznym.

Park Morskie Oko istnieje od XVIII wieku. Dziś jest miejscem rekreacyjnym, ale ma za sobą bogatą historię. Ciekawostki można znaleźć również w jego okolicach. Na wycieczkę do mokotowskiego parku zaprasza Adam Dylewski.

Metropolita warszawski Kazimierz Nycz został kardynałem. Birety kardynalskie i bulle z nominacjami 24 mianowanym w październiku duchownym wręczył papież Benedykt XVI w sobotę, podczas uroczystego konsystorza w bazylice świętego Piotra w Watykanie, podaje TVN24.pl.

Wydaje ci się, że narzeczony ma przed tobą tajemnice? Chcesz dowiedzieć się czy twoi znajomi skłamali w jakiejś sprawie? Masz szansę dowiedzieć się wszystkiego! Dzisiaj w Muzeum Techniki od 12 do 15 odbędą się pokazy działania wariografu, potocznie nazywanego wykrywaczem kłamstw.