Najnowsze

Najnowsze

Iluminacja Stadionu Narodowego swtorzyła pole do popisu dla naszych internautów. Zdjęć z pokazu, który przyciągnął tłumy nie brakowało. Rozświetlającą Warszawę arenę chętnie fotografowali Reporterzy 24. Zdjęcia dostaliśmy też na skrzynkę

Najbliższa noc i niedziela będą zdecydowanie chłodniejsze niż sobota. Winny temu jest front atmosferyczny, który przesuwa się na wschód kraju.

Dwóch młodych mężczyzn pobiło wracającego z lotniska kibica Legii. Wszystko dlatego, że w autobusie kibic krzyknął nazwę swojego ulubionego klubu. Napastnicy są już w rękach policji. Grozi im do 3 lat więzienia.

Trasa S8 to jedno z ulubionych miejsc, gdzie kierowcy sprawdzają możliwości swoje i swoich maszyn. Część z nich zapomina przy okazji o przepisach ruchu drogowego. Wystarczy tylko obejrzeć nagrania z policyjnych kamer.

W sobotę ruszyło wyburzanie przedwojennej kamienicy przy ul. Wolskiej 6. Nie mamy na razie planów, co powstanie w tym miejscu – przekonuje Katarzyna Kubiciel z firmy Atarela Investments – właściciela działki.

Po problemach z wiatrem, samoloty startują już z wyremontowanego właśnie pasa na lotnisku Chopina. Inauguracja miała nastąpić w sobotę, ale plany władz portu pokrzyżowała pogoda.

W piątek fałszywy alarm bombowy, w sobotę wypadek. Dzień po dniu pasażerowie metra musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami. W obu przypadkach zabrakło informacji o utrudnieniach.

Wypadek na stacji Metro Centrum. Kobieta wpadła pod pociąg. Poważnie ranna została odwieziona do szpitala. Ruch pociągów nie był wstrzymany, ale między stacjami Pole Mokotowskie i Ratusz-Arsenał składy przez ponad dwie godziny jeździły wahadłowo.

- Płoną samochody - napisał w nocy z piatku na sobotę na Kontakcie 24 Adaś. - W dzielnicy Rembertów w ciągu 40 min zostały podpalone dwa samochody - relacjonował internauta.

Mam wrażenie, że im bliżej do otwarcia nowego stadionu, tym czulej warszawiacy wspominają stary. Ale budowniczowie Narodowego pozostawili wiele pamiątek. W nowej konstrukcji kryją się pozostałości stadionu X-lecia. Zapraszam na spacer ich śladem.

Na pasażerów i kierowców czekają spore utrudnienia. W związku z remontami na Targowej i Woronicza wstrzymany został ruch tramwajowy. Część ulic jest zwężona.

Nie do wszystkich dotarła informacja o odwołaniu multimedialnego pokazu w parku fontann. Kilkaset osób w piątek wieczorem zjawiło się na Podzamczu. Ten nie odbył się z powodu awarii.

W ramach "Pakietu Euro 2012" drogowcy uporządkują jezdnie i chodniki wokół Stadionu Narodowego. Prace rozpoczną się w sobotę wokół ronda Waszyngtona - informuje ZDM.

Organizatorzy Masy Krytycznej zapowiadają, że zrobią wszystko, by ukarać kierowcę lexusa, który w piątek ignorując okrzyki i prośby wepchnął się w peleton. Apelują do świadków o zgłaszanie się na policję.

Po czterech godzinach policji udało się zatrzymać 26-latka, który powiadomił służby o podłożonej na stacji metra Centrum bombie. Fałszywy alarm sparaliżował ruch podziemnej kolejki na półtorej godziny.

Kontrowersyjna konserwator zabytków Barbara Jezierska chce startować do Senatu. Obalona przez wojewodę mazowieckiego urzędniczka o miejsce zamierza ubiegać się z listy Unii Prezydentów Miast.

Wyjątkowy piknik podwórkowy czeka na warszawiaków w sobotę. W programie trzy wycieczki piesza, rowerowa, i skuterowa, zwiedzanie wnętrz historycznej kamienicy Wittów, kiermasz, malowanie muralu, a na finał – koncert Projektu Warszawiak.

Zaskoczenia nie ma. 80 proc. osób biorących udział w konsultacjach zorganizowanych przez Ratusz chce, żeby most łączący Białołękę z Bielanami nazywał się Północny. Wyniki badania trafią teraz do radnych dzielnic, a następnie do samorządowców miejskich - to oni podejmą ostateczną decyzję.