Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

30 budynków bez wody

Najnowsze

| gamesbrief.comfot

Nie ma wody w Starym Ursusie! - alarmują mieszkańcy pisząc na adres warszawa@tvn.pl. –Rzeczywiście, na ulicy 1 maja doszło do wycieku - potwierdził Bartosz Milczarczyk. Robotnicy wciąż pracują nad jego usunięciem.

Awaria pozbawiła wody ok. 30 budynków w rejonie ulic: Adamieckiego, 1 Maja i Konińskiej, na odcinku od ul. Bohaterów Warszawy do Dzieci Warszawy.

Internauci przysłali już do nas w tej sprawie kilka maili. Niektórzy nie kryją rozgoryczenia:

Szukają awarii

Rzecznik MPWiK w czwartek rano w rozmowie TVN Warszawa potwierdził, że ekipa ma problem z ustaleniem miejsca awarii. Przewidywał, że mieszkańcy Ursusa będą musieli długo czekać na przywrócenie wodyw kranach: - Awaria powinna zostać usunięta w godzinach popołudniowych – zapewniał rano.

Po południu okazało się jednak, że interwencja się przedłuży. Ekipie MPWiK udało się wprawdzie ustalić, gdzie doszło do awarii, ale kiedy przywrócono przepływ wody, okazało się, że wciąż jest wyciek. Robotnicy nadal pracują nad jego usunięciem.

wp

Źródło zdjęcia głównego:  | gamesbrief.com