27 budynków bez ciepłej wody i ogrzewania

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

- W okolicach Dworca Wileńskiego nie ma ogrzewania i ciepłej wody - alarmuje na warszawa@tvn.pl Natalia. - Faktycznie w nocy doszło do awarii. 27 budynków pozbawionych jest ciepłej wody oraz ogrzewania - potwierdza Monika Mazurkiewicz, rzeczniczka SPEC.

- Z tego co mi wiadomo awarię spowodowało naruszenie rur na miejscu budowy metra. Nie ma niestety żadnych informacji o awarii - pisze internautka.

"Jeszcze dziś usuniemy awarię"

- Do awarii doszło w nocy z wtorku na środę na terenie zaplecza budowy metra przy ul. Targowej -wyjaśnia Mazurkiewicz. - Skutki awarii mogą być odczuwalne dla 27 budynków. Poinformowaliśmy naszych klientów o zaistniałej sytuacji i o tym, że usuniemy awarię jeszcze dzisiaj do godz. 20.00 i przywrócimy dostawę ciepła - twierdzi rzeczniczka SPEC.

Mazurkiewicz przekonuje jednocześnie, że przyczyny awarii nie są na pewno związane z budową metra. - Ne możemy jednoznacznie określić dlaczego doszło do awarii. Mogło mieć na nią wpływ kilka czynników. Niemniej wiosną planujemy modernizację tego odcinka sieci - dodaje.

su