Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

23-latek z kilogramem amfetaminy

TVN Warszawa

ksp23-latek z kilogramem amfetaminy

Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami, którego zatrzymała warszawska policja. Kamil J. miał przy sobie prawie kilogram amfetaminy. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Został aresztowany.

Jak powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek, na trop 23-latka wpadli policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może zajmować się wprowadzaniem na rynek dużych ilości narkotyków. Rzecznik dodał, że wkrótce po rozpoczęciu obserwacji funkcjonariusze namierzyli 23-latka w taksówce w okolicach warszawskiego Dworca Wschodniego. Mężczyzna został zatrzymany na parkingu przy ulicy Kijowskiej.

Mężczyzna miał przy sobie kilogram amfetaminy
| KSP

Biały proszek w foliowej torbie - Miał przy sobie foliową torbę z prawie kilogramem białego proszku. Po badaniu okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina - powiedział Mrozek. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. 23-latek był już w przeszłości notowany jako sprawca rozbojów.

par