Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia wchodzą w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

2 maja prezydent Warszawy ogłosi skład na Euro

Warszawa

fot. TVN24 W długi weekend poznamy skałd na Euro

W bramce Szczęsny, w ataku Lewandowski - tu nie ma wątpliwości. Kto jeszcze? W środę, 2 maja na warszawskim Podzamczu poznamy oficjalny skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Na imprezie zagrają Maryla Rodowicz, Feel, Wilki i Stachursky.

Wieczór rozpocznie się o 21:15. Pod hasłem "Hit Biało-Czerwonych" kryje się wybór oficjalnej piosenki na Euro. Wykonawcy zaprezentują 10 utworów, które zbiorą najwięcej internetowych głosów w ramach plebiscytu zorganizowanego przez Radio ZET, PZPN, TVP1 i Stołeczną Estradę. O tym, który z utworów stanie się oficjalnym przebojem reprezentacji Polski, zdecydują ostatecznie widzowie w głosowaniu esemesowym.

Artyści na scenie

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nagranie piosenki o tematyce piłkarskiej, która ma zagrzewać do boju polskich zawodników, a kibiców porwać do dopingu. Swoich sił próbują m.in. Maryla Rodowicz, Wilki, Feel, Pudelsi, Jacek Stachursky i Poparzeni Kawą Trzy - to tych artystów zobaczymy na scenie w środę.

Po kulturze przyjdzie czas na sport. W drugiej części imprezy - kryptonim "Moc Biało-Czerwonych", o koło godz. 22.15 trener Franciszek Smuda razem z Hanną Gronkiewicz- Waltz ogłoszą szeroki skład drużyny Euro 2012.

Na zakończenie poznamy oficjalny przebój biało-czerwonych.

roody//ec