Najnowsze

10 tysięcy za zwycięstwo w rajdzie komunikacją

Najnowsze

TVN Warszawa
| GuardianTVN Warszawa

Wielki wyścig już zakończony! Znamy zwycięzców. Widzowie TVN Warszawa ścigali się w sobotę komunikacją miejską. 10 tysięcy złotych otrzymał Daniel. Pierwsza trójka, która pojawiła się na mecie, otrzymała również notebooki.

Pierwsi zwycięzcy dobiegli na metę o godz. 11. Główną nagrodę, 10 tysięcy złotych, zgarnął Daniel. - Jestem bardzo szczęśliwy. Długo przygotowywałem się do tego wyścigu - powiedział na mecie.

Zdradził też swoje plany na wydanie nagrody. - Na pewno jakaś podróż za granicę i może sprzęt komputerowy do mieszkania. Uczestnicy, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce na podium, otrzymali notebooki.

Zawodnicy zbierali się od godziny 8.00 na Agrykoli. O 9.30 wyścig wystartował. Każdy uczestnik z pięcioma biletami w ręku, które były dowodami na przejazdy. Przemieszczać wolno było się tylko komunikacją miejską, czyli autobusami, tramwajami, metrem i koleją.

Trasa to tajemnica

Przebieg trasy był trzymany w tajemnicy aż do dnia startu. Do zdobycia było 5 pieczątek, które śmiałkowie zbierali w 5 punktach kontrolnych. Musieli opracować sposób dotarcia do nich – który przystanek, gdzie przesiadka, czym szybciej: metrem czy autobusem, itp. Punkty kontrolne podawane były w formie zagadek. Trzeba je było najpierw rozszyfrować, a potem jak najszybciej znaleźć.

- Jesteśmy przygotowani - zapewniali uczestnicy. - Mamy opracowaną strategię. Pod koniec wyścigu na pewno będziemy podcinać sobie nogi. Nie będziemy patrzeć na to czy to przyjaciel czy dziewczyna. Grunt to wygrać! - śmiali się.

Zwycięzcy w studiu

Ze zwycięzcami biegu i sponsorami porozmawiamy w niedzielnym Rytmie Miasta. Także wtedy ogłosimy drugą edycję biegu, która odbędzie się 11 grudnia.

Organizatorem "Wyścigu Miejskiego" jest TVN Warszawa. Sponsorem Citibank Handlowy.

Zobacz, jak wyglądały emocje na starcie:

TVN Warszawa
TVN Warszawa | TVN24, "Gazeta Wyborcza", tvn24.pl

Regulamin konkursu "Wyścig Miejski"

Regulamin konkursu SMS

aq/ms

Pozostałe wiadomości