Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Mokotów

Rodzeństwo poszukiwane przez policję zostało odnalezione

TVN Warszawa | Mokotów

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPoszukiwane przez policjantów rodzeństwo zostało odnazlezione (zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci z Mokotowa prowadzili poszukiwania dwójki dzieci w wieku sześciu i ośmiu lat. Jak przekazali funkcjonariusze, ich 35-letni ojciec wyprowadził się wraz z córką i synem z wynajmowanego mieszkania przy Belgradzkiej i nie wskazał matce dzieci ich aktualnego miejsca pobytu. Jak przekazał rzecznik mokotowskiej komendy, dzieci zostały odnalezione.

- Ustaliliśmy miejsce pobytu dzieci. Są całe i zdrowe pod opieką dziadków. Dalsze kwestie odnośnie tego, kto będzie sprawować opiekę nad dziećmi i w jakim zakresie podejmie sąd rodzinny - przekazał Robert Koniuszy, oficer prasowy mokotowskiej komendy.

Jak informował wcześniej rzecznik prasowy mokotowskiej komendy Robert Koniuszy do zaginięcia dzieci doszło 31 maja. - Ojciec dzieci posiadający pełną władzę rodzicielską, mający pod opieką sześciolatkę i ośmiolatka wyprowadził się z dotychczasowego adresu zamieszkania i przeprowadził się w inne miejsce, nie informując o tym matki dzieci, mimo wcześniejszych ustaleń, że to uczyni - informował Koniuszy.

Pisaliśmy również o zaginięciu 16-letniej matki z dzieckiem:

Zaginiona ma 16 lat, jej syn - siedem tygodni29.06. | Policjanci z Limanowej (woj. małopolskie) poszukują zaginionej Agnieszki Matejko i jej siedmiotygodniowego syna, Wiktora. - Matka z dzieckiem w poniedziałek wyszła z domu wczasowo-agroturystycznego i ślad po nich zaginął - informują funkcjonariusze i publikują dane i wizerunek poszukiwanych. TVN24 Łódź

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock