Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Wysadzili bankomat. "Elementy rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów"

TVN Warszawa | Mokotów

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Bankomat został całkowicie zniszczonyLech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Na Mokotowie nieznani sprawcy wysadzili bankomat

W sobotę nad ranem przy alei Lotników, w pobliżu sklepu spożywczego wysadzono wolnostojący bankomat. Urządzenie zostało doszczętnie zniszczone.

Pierwsze zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali o godzinie 4 nad ranem. - Zgłoszenie dotyczyło sygnału alarmowego uruchomionego w wolnostojącym bankomacie przy alei Lotników. Okazało się, że urządzenie zostało całkowicie zniszczone. Na miejscu pracuje grupa funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz pies tropiący. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia - mówi Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Na ten moment policjanci nie informują o tym, czy z bankomatu zabrano pieniądze. Teren wokół został ogrodzony policyjnymi taśmami.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Bankomat został kompletnie zniszczony. Jego elementy leżą porozrzucane w promieniu kilkunastu metrów - relacjonował.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl