Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Kolizja na Mokotowie. "Jedna z kierujących miała trzy promile"

Warszawa | Mokotów

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Kolizja na Mokotowie

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Mokotowie. Jak podaje policja, badanie alkomatem wykazało u jednej z kierujących około trzech promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do kolizji doszło przed godziną 19 na ulicy Sobieskiego. Auta zderzyły się około 100 metrów przed skrzyżowaniem z aleją Witosa i Idzikowskiego, na jezdni w kierunku centrum.

- Kierująca czerwoną toyota uderzyła w tył srebrnej toyoty. Drugim autem podróżowało małżeństwo z małym dzieckiem - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl

Na miejsce zderzenia wezwane zostały policja i pogotowie ratunkowe. - Pogotowie zostało wezwane profilaktycznie, ze względu na dziecko, które podróżowało jednym z aut - informuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. I zaznacza, że nie było konieczności przewożenia go do szpitala.

Policjanci zbadali kierowców alkomatem. - Kierująca jednego z aut miała około trzech promili w wydychanym powietrzu - mówi Oleszczuk.

Oba samochody zostały już ściągnięte na pobocze. - Nie widać na nich znacznych śladów uszkodzeń - opisuje nasz reporter.

Kolizja na Sobieskiego | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na Mokotowie | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/b