Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Mokotów

Drzewo przewróciło się na dom jednorodzinny

TVN Warszawa | Mokotów

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Strażacy wycinali powalone na dom drzewoTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plStrażacy wycinali powalone na dom drzewo

Na Siekierkach przy ulicy Gościniec drzewo przewróciło się na dom jednorodzinny. Jak podaje policja, mieszkanka budynku nie odniosła żadnych obrażeń. - Na miejsce przybyła inspektor nadzoru budowlanego, która wyłączyła budynek z użytkowania - przekazał nasz reporter.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, drzewo przewróciło się na dom jednorodzinny, w którym mieszka starsza kobieta. - W tej chwili na miejscu są strażacy, policjanci oraz pogotowie. Ratownicy zabierają mieszkankę tego domu do szpitala, ale jak udało mi się ustalić, kobieta nie odniosła obrażeń - przekazał.

Nasz reporter dodał, że na ścianie szczytowej budynku wyraźnie widać pęknięcie. - Strażacy przystąpili do wycinki powalonego na dom drzewa - poinformował.

Informację naszego reporter potwierdza policja. - Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 9.35. Lokatorce nic się nie stało. Na miejsce został wezwany inspektor nadzoru budowalnego. Nie ma utrudnień w ruchu - poinformowała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustalił nasz reporter, inspektor nadzoru budowalnego wyłączyła budynek z użytkowania.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl