TVN Warszawa | Komunikacja

Zmiany w WKD. Bilet miejski dla mieszkańców podwarszawskiej gminy

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Biletomat WKD
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plZmiany w WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadza bilet miejski dla mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki. Będzie można kupić go za 2,26 złotych we wszystkich kasach biletowych, automatach i przez internet.

Nowa oferta dostępna będzie od 1 kwietnia. Jak informuje WKD, bilet będzie uprawniał do jednorazowego przejazdu w tzw. strefie miejskiej ograniczonej przystankami Grodzisk Maz. Radońska – Grodzisk Maz. Jordanowice – Grodzisk Maz. Piaskowa - Grodzisk Mazowiecki Okrężna. Będzie mógł go nabyć mieszkaniec posiadający Grodziską Kartę Mieszkańca.

"Sprzedaż biletu prowadzona będzie we wszystkich kasach biletowych, stacjonarnych automatach biletowych oraz po uruchomieniu nowej strony internetowej za pośrednictwem dostępnego Systemu internetowej sprzedaży biletów WKD" - czytamy w komunikacie.

Opłata za bilet wyniesie 2,26 złotych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO >>>

Zniesiona zostaje dotychczasowa oferta

WKD informuje jednocześnie, że w związku z wprowadzeniem tej oferty, od 1 kwietnia zniesiona zostaje dotychczasowa oferta "Bilet miejski" obowiązująca wspólnie w obrębie Grodziska Mazowieckiego i Podkowy Leśnej.

"Zwroty biletów jednorazowych z ulgą handlową 45 procent z nieobowiązującej oferty, przyjmowane i rozpatrywane będą przez WKD. Wniosek o zwrot biletu można złożyć w dowolnej kasie biletowej WKD lub korespondencyjnie na adres Spółki na formularzu do zgłaszania reklamacji, skargi i wniosku" - podaje WKD. Precyzuje też, że we wniosku należy podać dane osobowe, formę zwrotu należności – przelewem (numer rachunku bankowego), gotówką (odbiór należności w kasie w siedzibie WKD), przekazem pocztowym (potrącona zostanie opłata za realizację przekazu) oraz dołączyć oryginały zwracanych biletów.

Pisaliśmy też o zmianach w Warszawskiej Karcie Miejskiej:

Jak wgrać e-hologram w biletomacie?
Jak wgrać e-hologram w biletomacie?ZTM

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości