Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

Zderzenie tramwajów na Puławskiej. "Sznur wagonów na torach"

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZderzenie tramwajów na Puławskiej

Ruch tramwajowy w kierunku Ursynowa był wstrzymany po zderzeniu dwóch składów na Puławskiej. Z utrudnieniami musieli liczyć się również kierowcy.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, do zderzenia doszło na wysokości parku Dreszera. - Dokładnie chodzi o tory w stronę Ursynowa. Tramwaj linii 10 wjechał w tył tramwaju 4. Nikomu nic się nie stało, ale ruch tramwajowy w kierunku Ursynowa był zablokowany. Na torach stał sznur tramwajów - opisywał.

Na miejscu pracowały służby Tramwajów Warszawskich. - Pracownicy rozszczepili tramwaje i trwają przygotowania, żeby usunąć je z torów. Składy nie są zniszczone, tyle że zderzenie spowodowało duże utrudnienia w komunikacji - mówił Marcinczak.

Dodał, że utrudnienia dotyczyły również kierowców, bo zablokowany był jeden pas Puławskiej. Stały tam auta służb. Na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawiła się informacja o utrudnieniach w kursowaniu tramwajów linii 4, 10, 14, 18 i 35. Zakończyły się one około godziny 10.30.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl