Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Komunikacja

Śmiertelny wypadek przy stacji PKP Falenica

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek przy stacji PKP Falenica

W rejonie stacji PKP Falenica w Wawrze doszło we wtorek po południu do potrącenia. Jak podała policja, nie żyje około 50-letni mężczyzna. Przez kilka godzin występowały utrudnienia na kolei i na drodze, na przejeździe kolejowym.

Do wypadku doszło po południu w pobliżu stacji PKP Falenica w Wawrze. - Około godziny 17.30 mężczyzna w wieku około 50 lat wszedł pod pociąg i poniósł śmierć na miejscu. Był to skład relacji Dęblin-Sochaczew. Trwają utrudnienia w kursowaniu pociągów. Na miejscu pracuje policja i prokuratur - informowała Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji po godzinie 19.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz uzupełnił, że utrudnienia występują nie tylko na kolei, ale też na drodze - kierowcy nie mogą przejechać przez przejazd kolejowy ze względu na opuszczone rogatki.

Jak wynikało z komunikatu Zarządu Transportu Miejskiego, utrudnienia dotyczyły pociągów linii SKM S1 i KM R7. Od godziny 17.45 22.30 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – SKM na odcinku: Otwock – Warszawa Zachodnia – w obu kierunkach. Przez kilka godzin występowały również problemy w kursowaniu linii autobusowych 142 i 213.

We wtorek informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku na ulicy Okuniewskiej:

Czołowe zderzenie ciężarówki z autem osobowymArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl