Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Wysadzili bankomat, uciekli bez pieniędzy

  TVN Warszawa

  Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plNieznani sprawcy wysadzili bankomat

  Kilka minut po północy nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Raszynie. - Nic nie ukradli, ponieważ nie udało im się sforsować kasetek, w których znajdowały się pieniądze - informuje policja.

  Zgłoszenie policja otrzymała w nocy ze środy na czwartek parę minut po północy. - Ustalamy, co się wydarzyło i kto próbował włamać się do bankomatu przy ul. Pruszkowskiej 52. Śledztwo prowadzone jest w kierunku usiłowania kradzieży i uszkodzenia bankomatu - tłumaczy Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

  Na miejscu był nasz reporter. - Ewidentnie widać, że był to wybuch. Bankomat jest w charakterystyczny sposób rozdęty - tłumaczy Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. I dodaje: - Urządzenie jest przytwierdzone do dwupiętrowego pawilonu handlowego. Teren jest w zasadzie posprzątany, nie jest wygrodzony. Na miejscu jest policja oraz ochrona sklepu. Najprawdopodobniej czekają aż właściciel zabierze uszkodzony bankomat - zaznacza.

  ło/r